قوانین و مقررات

-فروشگاه ورزشی ترانوا همواره در تلاش است تا اجناس و کالاهای ورزشی را با کمترین قیمت و با کیفیت مورد قبول در اختیار مشتری های گرامی قرار دهد در همین راستا سایت را به ‌روز نگاه می دارد و از منابع مختلف٫برای توضیحات کالا استفاده میکند.
چنانچه کالا با توضیحات آن مغایرت داشت٬مشتری می‌تواند با توجه به شرایط بازگردانی کالا٬کالا را مرجوع کند.
– ‏‌سایت ترانوا هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده و پیشنهاد ها و تخفیف‌های قدیمی  نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ترانوا تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
-در مواردی ممکن است قیمت کالا با توجه به نوسانات بازار تغییر کند که ترانوا به اطلاع سفارش‌دهنده خواهد رساند. و در صورت عدم پذیرش شرایط جدید از جان ب سفارش‌دهنده٬سفارش را لغو خواهد کرد.
-ممکن است در مواردی هزینه بسته‌بندی و ارسال کالا متفاوت محاسبه شود.
-تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه،ترانوا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
-خسارت ناشی از حمل و نقل به عهده شرکت مربوطه است با این وجود جهت تسهیل امور برای مشتریان٬ترانوا خسارت را جبران می‌کند.
-مشتری ۲۴ ساعت وقت دارد که آسیب‌های ناشی از حمل و نقل را به ترانوا اطلاع دهد و کالا را با صورت جلسه شرکت حمل و نقل به شرکت٬مرجوع کند.
-تمامی خدمات ترانوا به صورت اینترنتی است و شما موافقت می‌کنید که به صورتی اینترنتی و الکترونیکی سایت با شما ارتباط برقرار کند.
-مشخصات و آدرسی که در سایت وارد می‌کنید به منزله آدرس و مشخصات اصلی شما قلمداد شده و از آن طریق با شما ارتباط برقرار می‌شود.
-جهت اطلاع از تخفیف ها و مقاله ها ممکن است برای شما ایمیل فرستاده شود که می‌توانید از طریق لینک انتهای ایمیل٬آن‌ها را لغو کنید.
-ترانوا حق دارد که اگر به دلایلی کالا ناموجود شد٬ سفارش شما را قبل از نهایی شدن لغو کند.

حریم خصوصی
ترانوا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ترانوا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ترانوا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ترانوا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین ترانوا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ترانوا را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
ترانوا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ترانوا می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ترانوا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ترانوا اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه ترانوا را از خود سلب می‌کند. ترانوا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ترانوا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که ترانوا همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ترانوا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ترانوا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ترانوا ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
ترانوا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس
02833241810 پاسخگویی از ساعت 9 صبح الی 9 شب
دفتر مرکزی:
قزوین خ پیغمبریه رو به روی هتل ایران شرکت پخش ترانوا

فروشگاه بر اساس بخش ها